כפר הנוער בן שמן

האקדמיה לרכיבה ע"ש ג'ינו ברטלי פועלת כחלק אינטגרלי מכפר הנוער בן שמן, אחד מהמוסדות החינוכיים המפורסמים והוותיקים בתולדות מדינת ישראל.

הכפר, אשר נוסד בשנת 1927 ידוע במסורת ארוכת שנים של חינוך ובוגריו, ביניהם ניתן למנות גם את נשיא המדינה לשעבר וחתן פרס נובל לשלום, שמעון פרס ז״ל, הפכו לתורמים בולטים לחברה בארץ ובעולם. 

כפר הנוער הוא ביתם של יותר מ-400 ילדים ובני נוער בגילאי 6-21 אשר מגיעים מרמות סוצי-אקונומיות מגוונות ומספק לחניכים בו את כל צרכיהם, החל במיטה חמה, ארוחות, תגבור לימודי, העשרה חברתית ועוד.

בכפר הנוער פועלת גם תכנית המצוינות הלאומית בריצות ארוכות, בה גדל בין היתר מארו טפרי, שיאן ישראל בריצות מרתון וחצי מרתון.

ILN_4974S

יער בן שמן

כפר הנוער בן שמן נצא בסמיכות ליער בן שמן היפהפה, אחד היעדים הפופלריים ביותר לרכיבה על אופניים בישראל. הספורטאים הצעירים שלנו מתאמנים כל השנה על השטחים הפתוחים, הגבעות המתגלגלות והסינגלים המאתגרים ביער.

הכפר נמצא במרחק נסיעה קצר למסלול הוולודרום החדשני של ישראל, הנמצא במתחם החוויה  האולימפית בתל אביב, כמו גם לנמל התעופה הבינלאומי בן גוריון

 

רוצה לדעת עוד על תכנית האקדמיה למצויינות? מתלבט האם היא עשויה להתאים גם לך? צור איתנו קשר עוד היום: info@ginobartalischool.com

FOLLOW US

iconmonstr-facebook-4-240
iconmonstr-instagram-14-240